لیزر درمانی با لیزر پرتوان

امواج پر قدرت لیزر پرتوان، اصلی ترین مولفه در ترمیم ضایعات بافتی است. این موج پرتوان با جذب عمقی موجب افزایش چشم گیر فعالیت های سلولی شده و پروسه ترمیم را فعال میکند. اثرات فوتوبیولوژیک لیزر مکانیسم هایی را در درون سلول تحریک میکند که میتواند در میتوکندری سلول جذب شده و با افزایش متابولیسم پروسه ترمیم را فعال کند. لیزر پرتوان این قدرت را دارد که با طول موج اختصاصی خود در بافتهای عمقی نفوذ کند. لایه های مختلف بدن از ورود جریانها و امواج به درون خود جلوگیری میکند. بنابراین دیگر جریانها و امواج نمیتوانند بخوبی از سد پوست و لایه های زیرین آن گدشته و در عمق اثر بگذارند. اما لیزر پرتوان بخوبی میتواند از این لایه ها عبور کند.

آسیب های ورزشی از مهمترین کاربردهای لیزرتراپی محسوب میشود. سلامت مفاصل و عضلات برای یک ورزشکار بسیار بالاست و در واقع شرط اصلی در ادامه ورزش وجود بافت های صد در صد سالم و نیرومند است. در افراد غیر ورزشکار، گاهی با قطع فعالیت های غیر ضروری میتوان درد را سرکوب کرد اما یک ورزشکار را نمیتوان به دلیل درد و آسیب از ادامه ورزش و حرکت بازداشت. لذا باید با مدالیته ای نیرومند، در کوتاهترین زمان ممکن ورزشکار را به میدان بازگرداند.

از طرفی مولفه زمان برای ورزشکار و افراد عادی اهمیت متفاوتی دارد. برای ورزشکار هر روز زندگی با آسیب، مدتها او را از سطح قبلی آمادگی جسمانی دور میکند. لذا باید تا حد امکان دوره نقاهت و بیماری را کم کرد تا بتواند سریعتر به اوج آمادگی جسمانی همیشگی خود بازگردد. لیزر درمانی با لیزر پرتوان به خوبی سرعت درمان را افزایش میدهد تا آسیبهای مفصلی و عضلانی هر چه درمان شوند.

لیزر درمانی با لیزر پرتوان در کلینیک فیزیوتراپی آرامش، واقع در سعادت آباد تهران توسط دکتر صادق زراعتکار برای درمان آسیب های ورزشی بکار میرود.

Comments

comments

  • Client ThemeForest
  • Created By TrendyTheme
  • Completed On 19 Mar 2017
  • Skills Laravel/Wordpress
  • اشتراک گذاری
Visit Website